Organix – Pure me mollë, luleshtrydhe & boronicë (6m+)

350 Lekë

(Just Apple, Strawberry & Blueberry)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pure me mollë, luleshtrydhe & boronicë

Jepini fëmijës diçka të shijshme dhe të shëndetshme me purenë me mollë, luleshtrydhe dhe boronicë. Ideale për fëmijët që janë në hapat e para të ushqyerjes me lugë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët

Nutrientët
Apple75.0%
Strawberry20.0%
Blueberry5.0%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 250g jar
Energy KJ/Kcals207/49248/59
Fat<0.5g<0.5g
of which Saturates<0.1g0.1g
Carbohydrates 11g13g
Of which sugars9.0g11g
Fibre1.4g1.7g
Protein<0.5g<0.5g
Sodium0.01g0.01g
Salt0.02g0.02g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me mollë, luleshtrydhe & boronicë (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART