Organix – Pure me mollë, boronicë & tërshërë (6m+)

350 Lekë

(Just Apple, Blueberry & Oat)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pure me mollë, boronicë & tërshërë

Jepini fëmijës diçka të shijshme dhe të shëndetshme me purenë me mollë, boronicë dhe tërshërë. Ideale për fëmijët që janë në hapat e para të ushqyerjes me lugë.

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët

Nutrientët
Apple83.5%
Blueberry14.0%
Oat Flakes2.5%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 250g jar
Energy KJ/Kcals265/63318/76
Fat<0.5g0.6g
of which Saturates<0.1g0.1g
Carbohydrates 13g16g
Of which sugars11g13g
Fibre1.8g2.1g
Protein0.6g0.7g
Sodium<0.01g<0.01g
Salt<0.01g<0.01g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me mollë, boronicë & tërshërë (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART