Organix – Pure me misër të ëmbël, karrotë & qiqra (7m+)

400 Lekë

(Just Sweetcorn, Carrot, Chickpea & Rapeseed Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pure me misër të ëmbël, karrotë & qiqra

Jepini fëmijës diçka të shijshme dhe të shëndetshme me purenë me misër të ëmbël, karrotë & qiqra. Ideale për fëmijët që janë në hapat e para të ushqyerjes me lugë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Nutrientët

Nutrientët
Water43.8%
Sweetcorn22.0%
Dried whole chickpeas13.0%
Rapeseed oil1.2%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 250g jar
Energy KJ/Kcals221/53420/101
Fat2.0g3.8g
of which Saturates0.3g0.6g
Carbohydrates 5.8g11g
Of which sugars2.6g4.9g
Fibre1.8g3.4g
Protein2.0g3.8g
Sodium0.02g0.05g
Salt0.06g0.11g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me misër të ëmbël, karrotë & qiqra (7m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART