Organix – Pure me luleshtrydhe & banane (6m+)

600 Lekë

(Strawberry & Banana Porridge)

Rreth 10 porcione

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pure me luleshtrydhe & banane

Lejojeni të voglin tuaj të eksplorojë me tesktura të reja me purenë e shijshme dhe kremoze me luleshtrydhe dhe banane. Ideale për stomakun e vogël në hapat e parë me ushqimet e ngurta dhe për bebet në eksperiencat e para me lugën. Me luleshtrydhe dhe banane të vërteta. E gjithë shija vjen nga furtat, nuk ka sheqer të shtuar, përmirësues të shijes apo ëmbëlsues.

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

120gr

Nutrientët

Nutrientët
Rice Flour54.6%
Maize Flour36.4%
Banana Flakes6%
Freeze dried Strawberry powder3%
Thiamin (Vitamin B1*)<0.1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 12g (2 tbsps) cereal + 90ml (6tbsps) breast milk
Energy KJ/Kcals1578/373437/104
Fat1.2g3.2g
of which Saturates0.3g1.3g
Carbohydrates 77g16g
Of which sugars5.8g7.3g
Fibre9.6g1.7g
Protein8.3g2.2g
Sodium<0.01g0.02g
Salt<0.01g0.04g
Thiamin1.3mg0.20mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me luleshtrydhe & banane (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART