Organix – Pure me kungull, domate, thjerrëza & vaj ulliri (7m+)

400 Lekë

(Just Butternut, Squash, Tomato, Lentil & Olive Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pure me kungull, domate, thjerrëza & vaj ulliri

Jepini fëmijës diçka të shijshme dhe të shëndetshme me purenë me kungull, domate, thjerrëza & vaj ulliri. Ideale për fëmijët që janë në hapat e para të ushqyerjes me lugë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët

Nutrientët
Butternut squash59.8%
Water15.8%
Tomato puree15.5%
Dried red lentils7.5%
Extra Virgin Olive Oil1.5%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 190g jar
Energy KJ/Kcals205/49390/93
Fat1.9g3.6g
of which Saturates0.3g0.6g
Carbohydrates 4.9g9.3g
Of which sugars2.8g5.3g
Fibre2.2g4.2g
Protein2.0g3.8g
Sodium0.01g0.02g
Salt0.03g0.06g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me kungull, domate, thjerrëza & vaj ulliri (7m+)”

LART