Organix – Pure me karrotë & kuinoa (6m+)

350 Lekë

(Just Carrot & Quinoa)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pure me karrotë & kuinoa

Jepini fëmijës diçka të shijshme dhe të shëndetshme me purenë me karrotë dhe kuinoa. Ideale për fëmijët që janë në hapat e para të ushqyerjes me lugë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët

Nutrientët
Carrot93.3%
Water4.5%
Quinoa2.3%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 250g jar
Energy KJ/Kcals156/37187/44
Fat<0.5g<0.5g
of which Saturates<0.1g0.1g
Carbohydrates 6.5g7.8g
Of which sugars4.5g5.4g
Fibre2.2g2.6g
Protein1.0g1.2g
Sodium0.04g0.05g
Salt0.10g0.12g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me karrotë & kuinoa (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART