Organix – Pure me brokoli, misër të ëmbël, kuinoa & vaj ulliri (7m+)

400 Lekë

(Just Broccoli, Sweetcorn, Quinoa & Olive Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pure me brokoli, misër të ëmbël, kuinoa & vaj ulliri

Jepini fëmijës diçka të shijshme dhe të shëndetshme me purenë me pure me brokoli, misër të ëmbël, kuinoa & vaj ulliri . Ideale për fëmijët që janë në hapat e para të ushqyerjes me lugë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Nutrientët

Nutrientët
Brocolia50%
Quinoa28.5%
Sweetcorn20%
Extra Virgin Olive Oil1.5%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 190g jar
Energy KJ/Kcals231/55440/105
Fat2.14g
of which Saturates0.4g0.8g
Carbohydrates 6.0g11.4g
Of which sugars2.2g4.2g
Fibre2.2g4.2g
Protein0.060.11
Sodium0.02g0.04g
Salt0.06g0.11g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pure me brokoli, misër të ëmbël, kuinoa & vaj ulliri (7m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART