Organix – Pufka të buta me misër të ëmbël (7m+)

150 Lekë

(Melty Sweetcorn rings)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pufka të buta me misër të ëmbël

Mahnitni të voglin tuaj me pufkat që shkrihen me misër të ëmbël. Janë të pjekura butësisht në shkopinj të bollshëm që kapen dhe mbahen lëhtësisht. Në përmasa ideale për duart e vogla të fëmijës. Shkrihen në gojë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

20gr

Nutrientët

Nutrientët
Corn78%
Sweetcorn powder11%
Sunflower oil11%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 3 melty puffs
Energy KJ/Kcals1894/450 63/15
Fat14g<0.5g
of which Saturates1.7g<0.1g
Carbohydrates 70g2.3g
Of which sugars4.0g<0.5g
Fibre4.0g<0.5g
Protein8.7g<0.5g
Sodium<0.01g<0.01g
Salt<0.01g<0.01g
Thiamin0.60mg0.02mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pufka të buta me misër të ëmbël (7m+)”

LART