Organix – Pufka të buta me karrotë (6m+)

210 Lekë

(Melty Carrot Pufs)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pufka të buta me karrotë

Mahnitni të voglin tuaj me pufkat që shkrihen me karrotë. Janë të pjekura butësisht në shkopinj të bollshëm që kapen dhe mbahen lëhtësisht. Në përmasa ideale për duart e vogla të fëmijës. Shkrihen në gojë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

20gr

Nutrientët

Nutrientët
Corn77%
Carrot powder12%
Sunflower oil11%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 3 melty puffs
Energy KJ/Kcals1866/444 62/15
Fat14g<0.5g
of which Saturates1.5g0.1g
Carbohydrates 71g2.3g
Of which sugars8.4g<0.5g
Fibre3.2g<0.5g
Protein7.8g<0.5g
Sodium0.08g<0.01g
Salt0.20g0.01g
Thiamin0.60mg0.02mg

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pufka të buta me karrotë (6m+)”

LART