- 48%

Organix – Pufka të buta me domate (10m+)

Original price was: 210 Lekë.Current price is: 110 Lekë.

(Saucy Tomato Noughts & Crosses)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pufka të buta me domate

Mahnitni të voglin tuaj me pufkat që shkrihen me domate. Janë të pjekura butësisht në formë rrethore dhe kryqi. Në përmasa ideale për duart e vogla të fëmijës. Shkrihen në gojë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

15gr

Nutrientët

Nutrientët
Corn78%
Sunflower oil11%
Tomato powder7%
Apple powder2%
Onion powder (contains rice flour)2%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 1/2 15g bag
Energy KJ/Kcals1853/441139/33
Fat14g1.0g
of which Saturates1.5g0.1g
Carbohydrates 68g5.1g
Of which sugars5.2g<0.5g
Fibre4.5g<0.5g
Protein8.5g0.6g
Sodium0.01g<0.01g
Salt0.01g<0.01g
Thiamin0.60mg0.045mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pufka të buta me domate (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART