Organix – Pufka të buta me djathë & erëza (10m+)

210 Lekë

(Cheese & Herb puffs)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pufka të buta me djathë & erëza

Mahnitni të voglin tuaj me pufkat që shkrihen me djathë dhe erëza. Janë të pjekura butësisht në shkopinj të bollshëm që kapen dhe mbahen lëhtësisht. Në përmasa ideale për duart e vogla të fëmijës. Shkrihen në gojë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

15gr

Nutrientët

Nutrientët
Corn80%
Sunflower oil10%
Cheese powder (milk)*10%
Dried Parsley<1%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%
* 50% mature cheddar cheese (milk), 50% skimmed milk powder
** Thiamin (Vitamin B1) has no organic certification

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 1/2 15g bag
Energy KJ/Kcals1898/451 142/34
Fat15g1.1g
of which Saturates2.7g0.2g
Carbohydrates 68g5.1g
Of which sugars3.7g<0.5g
Fibre2.8g<0.5g
Protein11g0.8g
Sodium0.07g0.01g
Salt0.18g0.01g
Thiamin0.60mg0.045mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Pufka të buta me djathë & erëza (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART