- 10%

Organix – Muesli me banane, pjeshkë dhe mollë (10m+)

Original price was: 950 Lekë.Current price is: 855 Lekë.

(Banana, Peach & Apple Muesli)

Rreth 6 porcione

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Muesli me banane, pjeshkë dhe mollë

Kur fëmija juaj të jetë gati për tekstura më sfiduese është gati të provojë muslin e shishme me banane, pjeshkë dhe mollë. Kombinimi i frutave me orizin dhe copëzat e tërshërës nxit shqisën e shijimit tek fëmija dhe ndihmon gojën e vogël të fillojë të përtypë.

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Nutrientët

Nutrientët
Wholegrain oat flakes64%
Wholegrain rye flour12%
Banana flakes11%
Puffed rice (rice flour)5%
Peach flakes (contains rice flour)4%
Dried apple4%
Thiamin (Vitamin B1*)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 33g muesli + 90ml milk
Energy KJ/Kcals1573/373 224/53
Fat5.6g5.3g
of which Saturates1.0g1.9g
Carbohydrates 66g30g
Of which sugars12g12g
Fibre10g4.1g
Protein9.5g4.7g
Sodium0.02g0.03g
Salt0.05g0.07g
Thiamin1.2mg0.44mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Muesli me banane, pjeshkë dhe mollë (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART