- 10%

Organix – Mini Gingerbread men (12m+)

Original price was: 760 Lekë.Current price is: 684 Lekë.

5 pako

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Mini Gingerbread men

Vrapo dhe kap një nga biskotat Gigerbread Men! Një mesvakt ideal për tu marrë me vete në shëtitjet e përditshme.

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Paketa

Sasia

5

Nutrientët

Nutrientët
Wholegrain oat flakes30.0%
Wholegrain oat flour18.4%
Wholegrain wheat flour16.1%
Banana flakes12.0%
Wholegrain rye flour11.5%
Dried plum pieces8.0%
Puffed rice (rice flour)4.0%
Thiamin (vitamin B1)*<0.1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical value per 22g porridge with 90ml milk
Energy KJ/Kcals1532/362585/139
Fat3.4g3.8g
of which Saturates0.7g1.5g
Carbohydrates 68g22g
Of which sugars12g9.2g
Fibre8.3g2.4g
Protein10g3.5g
Sodium<0.001g0.02g
Salt<0.01g0.04g
Thiamin0.77mg0.21mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Mini Gingerbread men (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART