Organix – Haribo me mjedër dhe mollë (12m+)

150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Organix – Haribo me mjedër dhe mollë

Duke shpërthyer me shije frutash dhe 100% fruta organike, Haribot me mjeder dhe mollë janë një snack i lehtë me fruta, super të shijshme dhe të ëmbla.  Plus, ato janë në forma argëtuese për një kënaqësi më të madhe!

Secila prej haribove me fruta përmban pure dhe lëng të vërtetë frutash për t`i bërë ato vakte perfekte frutash ose si snack dhe gjatë udhëtimit. Të përshtatshme për vegjetarianët dhe veganët dhe nuk përmbajnë absolutisht asnjë ngjyrë apo aromë artificiale – ato janë natyrshëm të shijshme! Ky është premtimi No Junk!

0/5 (0 Reviews)
Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Sasia

12 gr

Përbërësit
Apple juice concentrate62.6%
Rice flour2.0%
Raspberry puree15%
Gelling agent (pectin)0.9%
Sunflower oil 0.5%
Total100%
Vlerat ushqyese
Për 100gVlera mesatare për pako 12g
KJ/Kcals1366/322 164/39
Fat<0.5g<0.5g
of which Saturates<0.1g<0.1g
Carbohydrates 78.0g9.4g
of which Sugars64.0g7.7g
Fibre2.5g<0.5g
Protein0.9g<0.5g
Sodium0.02g<0.01g
Salt0.04g<0.01g

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Haribo me mjedër dhe mollë (12m+)”

LART