Organix – Haribo me boronicë dhe mollë

150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Organix – Haribo me boronicë dhe mollë

Duke shpërthyer me shije frutash dhe 100% fruta organike, Haribot me boronicë dhe mollë janë një snack i lehtë me fruta, super të shijshme dhe të ëmbla.  Plus, ato janë në forma argëtuese yjesh për  një kënaqësi më të madhe!

Secila prej haribove me fruta përmban pure dhe lëng të vërtetë frutash për t`i bërë ato vakte perfekte frutash ose si snack dhe gjatë udhëtimit. Të përshtatshme për vegjetarianët dhe veganët dhe nuk përmbajnë absolutisht asnjë ngjyrë apo aromë artificiale – ato janë natyrshëm të shijshme! Ky është premtimi No Junk!

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Sasia

12 gr

Përbërësit
Apple juice concentrate63.5%
Apple puree concentrate21.3%
Blackcurrent puree12%
Rice flour2.0%
Sunflower oil 0.5%
Total100%
Vlerat ushqyese
Për 100g Vlera mesatare për pako 12g
KJ/Kcals1320/311 158/37
Fat<0.5g<0.5g
of which Saturates<0.1g<0.1g
Carbohydrates76g 9.1g
of which Sugars65g7.7g
Fibre2.4g<0.5g
Protein<0.5g<0.5g
Sodium0.01g<0.01g
Salt0.03g<0.01g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Haribo me boronicë dhe mollë”

LART