- 10%

Organix – Farm Animal Biscuits (12m+)

Original price was: 500 Lekë.Current price is: 450 Lekë.

Rreth 7 porcione

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Farm Animal Biscuits

E-I-E-I-O! Biskotat Organix me format e kafshëve të fermës janë një vakt që nxit kuriozitetin e fëmijës. Biskota të bëra me miell gruri integral dhe me lëng rrushi në një kuti ka mjaftueshëm për ti ndarë dhe me miqtë e vegjël.

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

100gr

Nutrientët

Nutrientët
Wholegrain wheat flour31%
Wheat flour31%
Grape juice concentrate27%
Sustainably sourced palm oil6%
Sunflower oil4%
Raising agent (sodium bicarbonate)<1%
Thiamin (Vitamin B1)*<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gPer 13g (6 biscuits)
Energy KJ/Kcals1816/432236/56
Fat13g1.6g
of which Saturates3.9g0.5g
Carbohydrates 70g9.1g
Of which sugars18g2.3g
Fibre4.8g0.6g
Protein7.5g1.0g
Sodium0.16g0.02g
Salt0.40g0.05g
Thiamin1.2mg0.15mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Farm Animal Biscuits (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART