- 10%

Organix – Biskota të buta me mollë dhe portokall (12m+)

Original price was: 820 Lekë.Current price is: 738 Lekë.

(Apple & Orange Soft Oaty Bars)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biskota të buta me mollë dhe portokall

E butë dhe me një shije të këndshmë frutash. Biskotat me tërshërë, mollë dhe portokall janë të mbushura me stafidhe dhe drithëra. Ideale si mesvakte për tu marrë me vete gjatë shëtitjeve të përditshme.

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

6

Nutrientët

Nutrientët
Wholegrain oats47.9%
Raisins (contains sunflower oil)33.9%
Sunflower oil12.0%
Apple juice concentrate6.0%
Orange Oil0.2%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical value per 30g bar
Energy KJ/Kcals1784/426535/128
Fat19g5.6g
of which Saturates2.2g0.7g
Carbohydrates 55g17g
Of which sugars26g7.9g
Fibre5.9g1.8g
Protein6.6g2.0g
Sodium<0.01g<0.01g
Salt<0.01g<0.01g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Biskota të buta me mollë dhe portokall (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART