- 10%

Organix – Biskota të buta me mjedër dhe mollë (12m+)

738 Lekë

(Raspaberry & Apple Soft Oaty Bars)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biskota të buta me mjedër dhe mollë

E butë dhe me një shije të këndshmë frutash. Biskotat me tërshërë, mjedër dhe mollë janë të mbushura me stafidhe dhe drithëra. Ideale si mesvakte për tu marrë me vete gjatë shëtitjeve të përditshme.

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

6

Nutrientët

Nutrientët
Wholegrain oats48.0%
Raisins (contains sunflower oil)33.0%
Sunflower oil12.0%
Apple juice concentrate4.0%
Raspberry juice concentrate3.0%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical value per 30g bar
Energy KJ/Kcals1704/406511/122
Fat15g4.6g
of which Saturates1.8g0.5g
Carbohydrates 59g18g
Of which sugars25g7.5g
Fibre5.8g1.7g
Protein5.6g1.7g
Sodium0.01g<0.01g
Salt0.02g<0.01g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Biskota të buta me mjedër dhe mollë (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART