- 50%

Organix – Biskota të buta me karrotë (12m+)

Original price was: 820 Lekë.Current price is: 410 Lekë.

Afati i përdorimit: 08/01/2021

(Carrot Cake Soft Oaty Bars)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biskota të buta me tërshërë dhe karrotë

E butë dhe me një shije të këndshmë frutash. Biskotat me tërshërë, mollë dhe portokall janë të mbushura me stafidhe dhe drithëra. Ideale si mesvakte për tu marrë me vete gjatë shëtitjeve të përditshme.

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

6

Nutrientët

Nutrientët
Wholegrain oats46.3%
Raisins (contains sunflower oil)32.2%
Sunflower oil12.1%
Carrot juice concentrate7.0%
Apple juice concentrate2.0%
Cinnamon powder0.4%
Orange oil<0.1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical value per 30g bar
Energy KJ/Kcals1712/408514/122
Fat16g4.7g
of which Saturates1.98g0.6g
Carbohydrates 57g17g
Of which sugars26g7.9g
Fibre6.2g1.9g
Protein6.8g2.0g
Sodium0.02g0.01g
Salt0.06g0.02g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Biskota të buta me karrotë (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART