Organix – Biskota orizi me mollë (7m+)

210 Lekë

(Apple rice cakes)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bioskota orizi me mollë

Biskota orizi të pjekura butësisht në formë të rrumbullakët që kapen dhe mbahen lëhtësisht. Tek secila prej tyre janë shtuar lëng boronice, mjedre dhe mollë. Në përmasa ideale për duart e vogla të fëmijës. Shkrihen në gojë.

Alergjenët

Kjo recetë nuk përmban alergjenë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Pufka

Sasia

20gr

Nutrientët

Nutrientët
Rice85%
Apple juice concentrate15%
Cinnamon<1%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 6g (3 rice cakes)
Energy KJ/Kcals1662/391 100/23
Fat1.1g<0.5g
of which Saturates0.4g<0.1g
Carbohydrates 88.0g5.3g
Of which sugars9.6g0.6g
Fibre<0.5g<0.5g
Protein6.8g<0.5g
Sodium<0.01g<0.01g
Salt<0.01g<0.01g
Thiamin0.83mg0.050mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Biskota orizi me mollë (7m+)”

LART