- 10%

Organix – Biskota me luleshtrydhe (10m+)

Original price was: 500 Lekë.Current price is: 450 Lekë.

(Strawberry baby biscuits)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biskota me luleshtrydhe

Kapen, kafshohen dhe përtypen me lehtësi! Biskotat me luleshtrydhe, në formë unaze ideale për duart e vogla të fëmijëve – plus me nje shije fantastike!

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

9

Nutrientët

Nutrientët
Wheat flour59%
Grape juice concentrate26%
Sustainably sourced palm oil6%
Sunflower oil5%
Raising agent (sodium biocarbonate)<1%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 6g biscuit
Energy KJ/Kcals1849/439111/26
Fat14g0.8g
of which Saturates4.0g0.2g
Carbohydrates 70g4.2g
Of which sugars19g1.2g
Fibre2.3g<0.5g
Protein7.4g<0.5g
Sodium0.17g0.01g
Salt0.43g0.03g
Thiamin1.1mg0.067mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Biskota me luleshtrydhe (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART