- 10%

Organix – Biskota me banane (10m+)

Original price was: 500 Lekë.Current price is: 450 Lekë.

(Banana baby biscuits)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Biskota me banane

Kapen, kafshohen dhe përtypen me lehtësi! Biskotat me banane, në formë unaze ideale për duart e vogla të fëmijëve – plus me nje shije fantastike!

Alergjenët

Kjo recetë përmban gluten dhe grurë

Firma

Organix

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

9

Nutrientët

Nutrientët
Wheat flour62%
Banana juice concentrate17%
Grape juice concentrate9%
Sustainably sourced palm oil6%
Sunflower oil5%
Lemon juice concentrate<1%
Raising agent (sodium biocarbonate)<1%
Thiamin (vitamin B1)<1%
Total100%

Vlerat ushqyese
Per 100gTypical Value per 6g biscuit
Energy KJ/Kcals1849/439111/26
Fat14g0.8g
of which Saturates3.3g0.2g
Carbohydrates 71g4.3g
Of which sugars18.0g1.1g
Fibre1.8g<0.5g
Protein6.7g<0.5g
Sodium0.2g0.01g
Salt0.5g0.03g
Thiamin1.6mg0.093mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Organix – Biskota me banane (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART