- 5%

Ordesa – Symbioram Pika kundër kolikave

1,615 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ordesa – Symbioram Pika kundër kolikave

Symbioram përmban suplemente ushqimore simbiotike të bazuara në laktobacile dhe/ose bifidobaktere të kombinuara me fruktooligosakaride që favorizojnë rikuperimin e ekuilibrit të florës së zorrëve.

Laktobacilet favorizojnë funksionimin e duhur të sistemit tretës dhe mbrojtjen natyrale.

Fruktooligosakaridet janë komponime me origjinë bimore që ndikojnë në përbërjen e mikroflorës së zorrëve, duke nxitur rritjen e kockave. Produkti Symbioram favorizon funksionin e duhur të sistemit tretës dhe të atij imunitar. Indikohet për problemet me tretjen, për të rifituar ekuilibrin.

Formuluar posaçërisht për fëmijët, për shkak të përdorimit të tij me pika.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni shishen për 20 deri në 30 sekonda para çdo përdorimi. Hidhni 5 pika në gojë ose shtojini pikat në nje pije. Mos e përzieni me lëngje shumë të nxehta.
Lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit të bashkangjitura në paketimin e këtij produkti dhe ndiqni rekomandimet e shkruara.
Ruajeni produktin në një vend të freskët dhe të thatë. Të mos merret si zëvendësim i një diete të larmishme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mund të përdoret nga persona me alergji ndaj vezëve, proteinave të qumështit ose laktozës.

Firma

Blemil

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

7.5ml

(Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus GG and Lactobacillus rhamnosus 19070-2) and fructooligosaccharides.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ordesa – Symbioram Pika kundër kolikave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART