- 5%

Ordesa – Omega Kids Tableta të përtypshme

2,375 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ordesa – Omega Kids Tableta të përtypshme

Suplement ushqimor me ëmbëlsues për fëmijë, i cili kontribuon në funksionimin normal të trurit. Me acide yndyrore Omega 3 (DHA dhe EPA) me origjinë detare dhe Omega 6 me origjinë bimore (GLA), përqendrimi i të cilave lehtëson përthithjen.

Përmbajtja e lartë e vitaminave D dhe E, të cilat kontribuojnë në ruajtjen e kockave, dhëmbëve dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Tabletat e përtypshme në formë haribosh kanë një shije të këndshme agrumeje për të lehtësuar konsumimin e saj nga më të vegjlit e shtëpisë.

E përshtatshme për fëmijët nga 5 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 karamele Omega Kids në ditë me ushqimin. Rekomandohen 4 karamele në ditë për 12 javët e para. Pas 12 javëve të para merrni 2 karamele Omega Kids në ditë.
Pasi të hapet paketimi, konsumojeni brenda një kohëzgjatje kohore prej maksimumi gjashtë muajsh.

Firma

Blemil

Mosha

Fëmijë

Forma

Karamele

Sasia

54

Fish oil, xylitol (sweetener), purified water, sorbitol (sweetener), borage seed oil (Borago officinalis), bovine gelatin (gelling agent), trisodium citrate (pH regulator), malic acid (antioxidant), aroma of orange (flavoring), natural lemon flavoring (flavoring), Da-tocopherol (vitamin E), paprika extract (Capsicum annuum L) (coloring agent), cholecalciferol (vitamin D3), medium chain triglycerides (antifoaming agent), vegetable oil: rapeseed oil (Brassica napus L) (lubricant).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ordesa – Omega Kids Tableta të përtypshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART