- 5%

Ordesa – Omega Kids liquid

2,090 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Ordesa – Omega Kids liquid

Suplementi ushqimor Omega Kids i lëngshëm, formuluar në bazë të EPA , DHA (acidet yndyrore omega-3), GLA (acidet yndyrore omega-6) dhe vitaminat D dhe E, është i përshtatshëm në rastet e nevojave organike të shtuara ose gjendjeve të mungesës së këtyre elementëve për shkak të marrjes së tyre në mënyrë të reduktuar.

I përshtatshëm për fëmijë nga mosha 5 vjeç. Kontribuon në funksionimin normal të trurit, mirëmbajtjen e kockave, dhëmbëve dhe funksionimin normal të sistemit imunitar. Përthithet lehtësisht për shkak të formatit të lëngshëm. Me aromë të këndshme limoni.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret pas vakteve ushqimore. Kur merret për herë të parë, rekomandohet 4 ml në ditë për 12 javë.

Pasi të hapet paketimi, konsumojeni brenda një kohëzgjatje kohore prej maksimumi gjashtë muajsh.

Firma

Blemil

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

Fish oil; borage seed oil (Borago officinalis); lemon scent ; Da-tocopherol (Vitamin E) ; cholecalciferol (Vitamin D3).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ordesa – Omega Kids liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART