Oral B – Fill dentar (pa dyllë)

350 Lekë

(Essential Floss)

Përshkrimi i Produktit

Fill dentar Oral-B, pa veshje dylli

Eleminon pllakat që formohen në dhëmbë nga grumbullimet e baktereve dhe depozitimet e mineraleve duke parandaluar dëmtimin e mishrave të dhëmbëve.

 • Lëviz me lehtësi ndërmjet dhëmbëve
 • Rezistent ndaj këputjeve
 • Delikat me mishrat e dhëmbëve dhe i rehatshëm në përdorim

Udhëzime mbi përdorimin

Për rezultate më të mira përdorni çdo ditë fill dentar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Oral-B

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Oral B – Fill dentar (pa dyllë)”

LART