Optibac – Pregnancy

3,700 Lekë

Suplement probiotik vegan për përdorim në shtatzëni & gjidhënie.

Përshkrimi i Produktit

Optibac Pregnancy

Optibac Probiotics Pregnancy është një suplement probiotik dhe prebiotik i formuluar posaçërisht për të mbështetur shëndetin e zorrëve, imunitetit dhe vaginës gjatë shtatzënisë. Përmban baktere miqësore të mirë hulumtuara, me cilësi të lartë, duke përfshirë L. rhamnosus HN001 që mund të ketë efekte të dobishme imunitare për nënën dhe foshnjen. Garanton 12 miliardë baktere probiotike në çdo kapsulë të cilat janë provuar se arrijnë të gjalla në florën intestinale dhe vaginale.

Veçoritë e produktit:

 • Produkt vegan
 • Pa gluten
 • Pa OMGJ
 • Pa qumësht
 • I përshtatshëm gjatë shtatzënisë & gjidhënies

Llojet e probiotikëve:

 • Lactobacillus rhamnosus HN001
 • Lactobacillus acidophilus La-14®
 • Bifidobacterium lactis HN019

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për rezultate më të mira merrni 1 kapsulë në ditë ose sipas udhëzimeve të profesionistëve të shëndetësisë, mundësisht me vaktin e mëngjesit
 • Për ata që nuk mund të gëlltisin kapsulat përzieni përmbajtjen me ushqim/pije të freskëta.
 • Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
 • Për rezultate më të mira përdoreni çdo ditë.

Udhëzimet e ruajtjes

Për rezultate më të mira, mos e hiqni bustinën e përthithjes së lagështisë nga kavanozi i qelqit dhe mbylleni fort kapakun pas çdo përdorimi. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë nën 25°C dhe jo të ekspozuar në rrezet e diellit. Për efikasitet më të lartë, mund të ruhet në frigorifer pas hapjes.

Fimra

Optibac

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Probiotic blend: Lactobacillus rhamnosus HN001, Lactobacillus acidophilus La-14®, Bifidobacterium lactis HN019; corn starch; hydroxypropyl methylcellulose capsule; Prebiotic (FOS 30mg); vegetable magnesium stearate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Optibac – Pregnancy”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART