Operil – Pediatric nasal drops

380 Lekë

Ideale për fëmijë 6-12 vjeç.

Përshkrimi i Produktit

Operil – Pediatric nasal drops

Operil Pediatric përdoret  për të zvogëluar ndjenjën e bllokimit të hundës në inflamacion akut të mukozës së hundës në ftohjet, teshtitjet alergjike ose vazomotore (rinitit) ne otitin media për të lehtësuar frymëmarrjen në hundë pas operacionit të hundës.

Operil P fillon të veprojë brenda pak minutash dhe zgjat deri në 12 orë. Gjithashtu, oksimetazoline ka efekte anti-inflamatore dhe antioksiduese. Ideuar për fëmijët e moshës 6 deri në 12 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkatja e hundës me Operil P duhet të aplikohet për një maksimum prej 7 ditësh rresht.

Doza e rekomandueshme është 1-2 pika në secilën anë të hundës,dy deri tre herë në ditë.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Operil – Pediatric nasal drops”

LART