Opalescence – Pastë zbardhuese për dhëmbë të ndjeshëm

1,500 Lekë

Whitening Toothpaste Sensitivity Relief

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Opalescence – Whitening Toothpaste Sensitivity Relief

Whitening Toothpaste Sensitivity Relief është një pastë dhëmbësh e ideuar për dhëmbët e ndjeshëm që ndihmon në parandalimin e prishjes dhe që favorizon zbardhjen e dhëmbëve.

Përmban nitrat kaliumi për të ndihmuar në lehtësimin e ndjeshmërisë së dhëmbëve
Heq njollat ​​sipërfaqësore për të zbardhur dhëmbët deri në 2 nuanca në vetëm një muaj
Përmban fluorid natriumi për të ndihmuar në parandalimin e kaviteteve dhe forcimin e smaltit
Marrja e jashtëzakonshme e fluorit
I sigurt për përdorim të përditshëm
Aromë e ftohtë Mente për frymëmarrje të freskët që zgjat

Firma

Opalescence

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Water (Aqua), Silica, Xylitol, Glycerin, Sorbitol, Potassium Nitrate, Flavor (Aroma), Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Carbomer, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Sucralose, Xanthan Gum, CI19140, CI42090.

Contains Sodium Fluoride (1100 ppm).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Opalescence – Pastë zbardhuese për dhëmbë të ndjeshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART