- 20%

Onagrine – Visibly Pure Mattifying Day Fluid

Original price was: 3,300 Lekë.Current price is: 2,640 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Visibly Pure Mattifying Day Fluid

Krem me një teksturë të lehtë i cili hidraton, matifikon dhe balancon lëkurat normale dhe mikse. Ky trajtim me një formulë unike përbëhet nga bimë dhe përbërës me veti të fuqishme dhe efikase, të cilët lidhen në mënyrë të përsosur me përbërësit e lëkurës:

 • Përbërja komplekse Onapure ribalancon dhe i jep një efekt mat lëkurës
 • Ekstrakti natyral detoksifikues i Nymphéa-s së Bardhë dhe palma e Amerikës së Jugut, reduktojnë shkëlqimin në zonën T të fytyrës dhe rregullojnë prodhimin e sebumit duke hidratuar lëkurën.

Si rezultat, do të ndjeni një lëkurë më të hidratuar, struktura e lëkurës do të jetë më e pastër dhe me një ndriçim natyral.

Pa paraben, ngjyrues ose përbërës me origjinë shtazore.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë. Mund të aplikohet edhe si bazë për make-up.

Firma

Onagrine

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Cetyl Peg/PPG-10/1 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Tocopherol Acetate, Sodium Benzoate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Sodium Lauroyl Lactylate, Disodium Edta, Argania Spinosa Kernel Oil, Caprylhydroxamic Acid, Xanthan Gum, Glycerin, Propylene Carbonate, Citric Acid, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Phenoxyethanol, Ceramide NP, Beta-Sitosterol, Serrenoa Serrulate Fruit Extract, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Cell Extract, Pentaerithrityl Tetra di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ceramide EOP.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Visibly Pure Mattifying Day Fluid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART