- 20%

Onagrine – Visibly Pure Absolute Purity Night Cream

Original price was: 5,500 Lekë.Current price is: 4,400 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Visibly Pure Absolute Purity Night Cream

Me një teksturë të hollë, jo të yndyrshme, me prekje të mëndafshtë, ky krem lejon detoksifikimin, përsosjen e strukturës së lëkurës dhe nxjerrjen në pah të ngjyrës së lëkurës normale dhe mikse.

Ky trajtim është i përbërë nga një formulë unike bimësh të njohura dhe përbërësish të fuqishëm, në afinitet të përsosur me përbërësit e lëkurës. Kompleksi Onapure ribalancon dhe i jep efekt mat lëkurës ditë pas dite, duke e detoksifikuar atë në thellësi. Kremi rregullon prodhimin e sebumit, duke iu përshtatur ritmeve biologjike të lëkurës. Kripërat e zinkut dhe ekstrakti natyral i Nymphéa-s së Bardhë veprojnë në sinergji për të përsosur veprimin pastrues si dhe për të mbyllur poret.

Pa paraben, ngjyrues apo përbërës me origjinë shtazore.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Firma

Onagrine

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Argania Spinosa Kernel Oil, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Pentaerithrityl Diistearate, Potassium Cetyl Phosphate, Nylon 6/12, Octyldodecanol, Parfum (Fragrance), Hydroxypropyl Starch Phosphate, Peg-8 Butylene Glycol, Glyceryl Hydroxystearate, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Sesanum Indicum (Sesame) Seed Oil, Betaine Salicylate, Chlorphenesin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Beta Sitosterol, Zinc PCA, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Oenothera Biennis Leaf Cell Extract, Diphenyl Dimethicone, Polyquaternium-51, Tocopherol, Biosaccharide Gum-1, Nelumbo Nucifera Flower Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Visibly Pure Absolute Purity Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART