- 20%

Onagrine – Sublime Oil Makeup Remover

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Sublime Oil Makeup Remover 

Ky vaj sublim pastrues i make-up është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Përmban ekstrakte të  Aguliçes së mbrëmjes, pambukut dhe bimës së Borage. Sekreti i bukurisë është frymëzuar nga ritualet japoneze të heqjes së grimit. Lejojeni veten të përfshiheni plotësisht nga tekstura kremoze e cila kthehet në qumësht sapo bie në kontakt me ujin si dhe nga aroma e saj delikate me nuanca të lules Niéroli.

Ky trajtim i këndshëm do të zgjojë shqisat tuaja dhe do të shndërrojë heqjen e grimit në një moment të vërtetë kënaqësie.

89% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, me sytë të mbyllur. Masazhojeni me delikatesë më pas shpëlajeni me ujë të pastër. Shpëlajeni tërësisht nëse bie në kontakt me sytë.

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-sublime-oil-makeup-remover-200ml/29674.html

Firma

Onagrine

Mosha

20+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua (Water), Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Coco-Glucoside, Sodium Cocamphoacetate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Borago Officinalis Seed Oil, Gossypum Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Laureth-2, Caramel, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Sublime Oil Makeup Remover”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART