- 20%

Onagrine – Onaphyline Anti-Wrinkle Night Cream

4,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Onaphyline Anti-Wrinkle Night Cream

Kremi i natës kundër rrudhave Onagrine Onaphyline është një kujdes i përditshëm ideal për të gjitha llojet e lëkurave, i cili rigjeneron, forcon dhe zbut lëkurën.

Ky produkt i pasur me Onaphyline, një produkt kompleks 100% me origjinë bimore, lufton dukshëm faktorët që ndikojnë në plakjen e lëkurës. Ndihmon në rritjen e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës, zbut dhe zvogëlon edhe rrudhat më të thella duke hidratuar lëkurën.
I pasur me përmbajtje Cyperus rotundus, peptide dhe trëndafilin e Jericho-s, ky krem nate forcon strukturën e shtresave sipërfaqësore të lëkurës duke i dhënë asaj elasticitet dhe hidratim.

Ky krem ushqyes antirrudhë me mbrojtje natyrale kundër dehidratimit vepron gjatë natës duke i falur lëkurës butësi e shkëlqim deri në mëngjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Firma

Onagrine

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50 ml

Aqua ( water), Cetearyl alcohol, Helianthus annuus (sunflower) seed oil, Caprylic/capric triglyceride, Glycol palmitate, Glycerin, pentylene glycol, C12-13 alkyllacte, Oenothera biennis (evening primrose) oil, Hydroxyethyl acrylate/Sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, Squalane, Butylene glycol, Tocopheryl acetate, Chlorphenesin, Polysorbate 80, Xanthan gum, Polysorbate 60, Commiphora mukul resin extract, Disodium, EDTA, Oenothera biennis (evening primrose) seed oil, Palm oil aminopropanediol esters, Cyperus esculentus tuber extract, Sorbitan isostearate, Carbomer, Sodium hydroxide, Selaginella lepidophylla extract, Geraniol, Polysorbate 20, Parfum (fragrance), Limonene, Palmitoyl oligopeptide, Palmitoyl tetrapeptide-7.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Onaphyline Anti-Wrinkle Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART