- 20%

Onagrine – Makeup Removing Lotion

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Makeup Removing Lotion

Locioni pastrues  Onagrine heq make-up, pastron, zbut fytyrën dhe sytë dhe indikohet ne të gjitha lëkurat, madje edhe ato më të ndjeshmet.

Ky qumësht pastrues me një strukturë të lehtë qetëson dhe ofron mbrojtje falë delikatesës së lules së pambukut verior, qelizave të aguliçes dhe vajit të farës së pambukut. Lëkura është më e butë, më elastike, e ndritshme si saten dhe me një aromë delikate.

Nuk përmban paraben dhe fenoksietanol.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke përdorur nje tampon pambuku në pjesën e  fytyrës dhe qafës. Mos e shpëlani locionin pas aplikimit.

Firma

Onagrine

Mosha

20+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-8, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Hybrid Oil, Gossypium Heraceum (Cotton) Seed Oil, Pentylene Glycol, Parfum (Fragrance), Methylpropanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Ethyhexylglycerin, Polyacrylate-13, Caprylhydroxamic Acid, Polyisobutene, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Eriophorum Spissum Flower/Stem Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Cell Extract, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Makeup Removing Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART