- 20%

Onagrine – Huile Native Dry Oil

3,360 Lekë

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Huile Native Dry Oil

Vaj i thatë hidratues për fytyrën, trupin dhe flokët nga kombinimi i 6 vajrave të çmuar natyralë: Argan, Onager, Makadamia, Luledielli, Farat e Rrushit dhe Bajamet të cilat e mbështjellin lëkurën me një shtrese të butë hidratuese dhe ushqyese.

Prekja e mëndafshtë, jo vajore do të përmirësojë dhe ndriçojë lëkurën tuaj. Është ideal për flokët e thatë dhe të dobësuar: jep sërish elasticitet dhe rikthen  shkëlqimin.

Një aromë delikate dhe tejet sensuale e krijuar nga përzierja në mënyrë perfekte e notave te Bergamotit, Kajsisë, Trëndafilit të shoqëruar me Myshk të bardhë dhe Jasemin.

Produkt i testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret si në verë, ashtu edhe në dimër, duke e aplikuar në fytyrë, trup edhe flokë. Ideal pas ekspozimit për një kohë të gjatë në diell për rigjenerimin e epidermës.

Disa pika në vaskë do të ofrojnë një moment të këndshëm relaksi dhe hidratimi optimal.

Mos e aplikoni në sy dhe në pjesët delikate.

 

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-huile-native-dry-oil-150ml/46694.html

Firma

Onagrine

Mosha

20+

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Dicaprylyl Carbonate, Isopropyl Isostearate, Caprilyc/Capric, Triglycerides, Octyldodecanol Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Benzyl Salicylate, Linalool, Glycine, Soja (Soybean) Oil, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Huile Native Dry Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART