- 20%

Onagrine – Gommage Douceur

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Gommage Douceur

Scrubi butë Onagrine për të gjitha llojet e lëkurave. Pastron, eksfolion, ndriçon dhe zbut lëkurën e fytyrës dhe dekoltesë suaj. Ky scrub pastron butësisht dhe eliminon qelizat e vdekura, pa e tharë lëkurën, duke stimuluar rinovimin e qelizave. Tekstura kremoze ofron një eksfolim perfekt falë formulimit me pluhura natyralë të perimeve (bambu, kadë, boronicë, kajsi, anisë), ekstrakte të aguliçes dhe shegës për një strukturë më të rafinuar të lëkurës. Pas aplikimit, lëkura është e pastër, më e butë dhe rrezatuese.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni scrubin në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni me ujë. Këshillohet ta përdorni një deri në dy herë në javë.

Firma

Onagrine

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Onagrine – Gommage Douceur
 • .

  Fantastike 😍😍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

INCI Formula: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Oenothera Biennis (Eveninig Primrose) Oil, Imperata Cylindrica Root Extract, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Juniperus Oxycedrus Wood Powder, Vaccinium Macrocarpon ( Cranberry) Seed Powder, Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Carbomer, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol , Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Citrate, Citric Acid, Biotin, Limonene.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART