- 20%

Onagrine – Global Expertise Regenerating Night Lift

4,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Global Expertise Regenerating Night Lift

Ky krem është krijuar për  të trajtuar lëkurën gjatë gjumit, duke e bërë atë më të çlodhur çdo mëngjes.

Tekstura e tij shkrihet lehtë në lëkurë, e rihidron dhe e ushqen atë falë dyshes së acideve hialuronik, vajit organik të avokados dhe gjalpit shea, Lëkura gjallërohet menjëherë. Ky trajtim lëshon ekstrakte të algave të detit dhe frutit të papajas, të cilat do të rindërtojnë arkitekturën qelizore, do të forcojnë dhe do të ringjallin shkëlqimin e lëkurës. Lulja e maleve Tibetiane me veti antioksiduese, zbeh njollat ​​e pigmentuara.

Rrudhat zbuten, lëkura do të shkëlqejë natë pas nate. 85% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Produkt vegan i testuar nën kontroll dermatologjik. Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Për të gjitha llojet e lëkurave.

 

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-global-expertise-regenerating-night-lift-50ml/61449.html

Firma

Onagrine

Mosha

35+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Triethylhexanoin, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) OIl, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Maris Aqua (Sea Water), Jojoba Esters, Parfum (Fragrance), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Stearoyl Lactylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Unsaponifiables, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydrogenated Olive Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Sodium Hyaluronate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Hydroxide, Phytic Acid, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Maltodextrin, Ceramide NP, Papain, Cholesterol, Stearic Acid, Undaria Pinnatifida Extract, Saussurea Involucrata Callus Extract, Anogeissus Leiocarpa Bark Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Phytosphingosine, Oleic Acid, Lactic Acid, Hydrogenated Lecithin, Nephelium Lappaceum Leaf Extract, Tropolone, Anigozanthos Flavidus Extract, Carbomer, Tocopherol, Geraniol, Citronellol, Algin, Limonene, Caprylhydroxamic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Global Expertise Regenerating Night Lift”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART