- 20%

Onagrine – Global Expertise Lifting Eye Care

3,360 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Global Expertise Lifting Eye Care

Onagrine Global Expertise Lifting Eye Care është një trajtim përkujdesës i mbushur me përbërës aktivë bimorë të çmuar, i cili përtërin dhe mbron zonën e ndjeshme rreth syrit. Është efektiv për t’u përdorur gjithashtu në konturin e buzëve dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ekstraktet e algave të detit dhe kumbullës së mrekullueshme të Shkretëtirës Afrikane zbutin linjat e imëta, rrudhat dhe ndihmojnë në rindërtimin e mjedisit jashtëqelizor të lëkurës. Që në aplikimin e parë sytë duken më të çlodhur. Ditë pas dite zona rreth syve zbutet dhe tendoset, qepallat bëhen më të forta.

Rrathët e errët, ënjtjet dhe njollat e pigmentuara zhduken. 90% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Produkt vegan i testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve dhe buzëve.

 

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-global-expertise-lifting-eye-care-15ml/61448.html

Firma

Onagrine

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Cetyl Alcohol, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Glyceryl Stearate, Ethyl Ximenynate, Maris Aqua (Sea Water), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Cell Extract, Saussurea Involucrata Callus Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Anogeissus Leiocarpa Bark Extract, Anogozanthos Flavidus Extract, Nephelium Lappaceum Leaf Extract, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Phytosphingosine, Jojoba Esters, Triethylhexanoin, PEG-75 Stearate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Propanediol, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Ceteth-20, Steareth-20, Chlorphenesin, Palm Glycerides, Capryloyl Glycine, Potassium Lauroyl Wheat Amino Acids, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phytic Acid, Xanthan Gum, Maltodextrin, T-Butyl Alcohol, Cholesterol, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Lactic Acid, Oleic Acid, Tropolone, Caprylhydroxamic Acid, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Global Expertise Lifting Eye Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART