- 20%

Onagrine Global Expertise Intensive Anti-Ageing Serum

Original price was: 5,200 Lekë.Current price is: 4,160 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Global Expertise Intensive Anti-Ageing Serum

Serum intenstiv antirrudhë për të gjitha llojet e lëkurave me efekt korrigjues e shtrëngues i cili rigjallëron, ndriçon dhe zbut dukshëm lëkurën.
30 kapsulat Global Expertise përbëjnë  një koncentrat të vërtetë të jetës, ruajnë esencën e çdo molekule aktive. Me një përmbajtje dozash të larta ekstraktesh të pastra të aguliçes, sfingolipideve dhe ekstraktit të Trëndafilit, ky koncentrat unik është një burim i vërtetë energjie jetike për qelizat staminale, duke nxitur prodhimin e fibrave mbështetëse.

I pasur me vitamina A dhe E , me përmbajtje të fuqishme antioksidantësh, ky serum ndihmon dhe lufton me efikasitet kundër efekteve të dëmshme të radikaleve të lira, duke kufizuar kështu ndikimin e tyre në plakjen e parakohshme të lëkurës. Që në aplikimin e parë, do të vlerësoni efektin shtrëngues në lëkurë të këtij eliksiri.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni përmbajtjen e një kapsule në mëngjes në fytyrë të pastër. Aplikojeni në fytyrë, qafë, dekolte.
Mos e gëlltitni.

https://www.easyparapharmacie.co.uk/onagrine-global-expertise-intensive-anti-ageing-serum-30-capsules.html

Firma

Onagrine

Mosha

30+

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine Global Expertise Intensive Anti-Ageing Serum”

INCI formula: cyclopentasiloxane, dimethiconol, ethylhexyl cocoate, tocopheryl acetat, oenothera biennis (evening primrose) oil, rosa moschata seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, retinyl palmitate, oleylalcohol, parfum (fragran), asborbyl tetraisopalmitate, dioscorea villosa (wild yam) root extract, hexyldecanol, glycine soja (soybean) sterols, tocopherol, glycolipidis, lecithin, bht.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART