- 20%

Onagrine – Global Expertise Fluide Anti-Age SPF 15

Original price was: 5,400 Lekë.Current price is: 4,320 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Global Expertise Fluide Anti-Age SPF 15

Me një teksturë ultra të hollë e të mëndafshtë, ky locion është një antioksidant i fuqishëm kundër rrudhave që zbut, hidraton lëkurën dhe e bën atë më uniformë. Formula e tij kombinon disa përbërës aktiv kundër plakjes dhe glikacionit, filtra mbrojtës ndaj diellit, duke ofruar mbrojtje ndaj radikaleve, duke kufizuar plakjen e lëkurës dhe shfaqjen e njollave të errëta në të.

Formula e tij ka në përmbajtje ekstrakte të arganit dhe aguliçes, acid hialuronik, ekstrakt Terminalia nga Jugu i Nepalit dhe infuzion nga kreshtat ujore të Abisinisë, duke lejuar skalitjen e fytyrës me heqjen e rrudhave dhe linjave të holla. Ekstrakti i Trëndafilit të Zi të Baccara i jep lëkurës ndjesi të butë dhe të mëndafshtë.

Lëkura është e hidratuar dhe e mbrojtur, e rimbushur dhe e tërhequr.. Nuk përmban paraben ose përbërës me origjinë shtazore.

 

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes, në fytyrë, qafë dhe dekolte.

 

https://www.easyparapharmacie.co.uk/onagrine-global-expertise-fluide-anti-age-spf15-30ml.html#

Firma

Onagrine

Mosha

35+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

INCI Formula: Aqua / Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dibutyl Adipate, Alcohol Denat, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Ethylhexyl Triazone, Cetearyl Alcohol, Sodium Acrylate Copolymers, Ascorbyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Fragrance / Fragrance, Silica Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Lecithin, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Dehydroacetic Acid, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Biosaccharide Gum-4, Montmorillonite, Carbomer, Citric Acid, Sodium Lactate, Polysorbate 20, Ulva Lactuca Extract, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Global Expertise Fluide Anti-Age SPF 15”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART