- 20%

Onagrine Extrême Jeunesse Smoothing & Radiance Enhancing Cream-Serum

Original price was: 5,000 Lekë.Current price is: 4,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Extrême Jeunesse Smoothing & Radiance Enhancing Cream-Serum

Serum për trajtimin e  lëkurës kundër plakjes, rinovon metabolizmin e qelizave, zbut rrudhat e para dhe përmirëson shkëlqimin e lëkurës. Ditë pas dite, lëkura juaj do të duket më e lëmuar dhe e ndritshme.

Vaji i  aguliçes dhe ceramidet janë të pasura me acide yndyrore esenciale (omega 6), të cilat rivendosin barrierën e lëkurës dhe parandalojnë humbjen e ujit të indeve.

Përmbajtja e bimës së mërsinës, rigjeneron metabolizmin e qelizave duke zbutur linjat më të imëta. Rrënja e Maças i jep ndriçim ngjyrën së lëkurës. Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban paraben, fenoksietanol ose ngjyrues. Nuk ka përbërës me origjinë shtazore.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

 

https://pharmaholicorg.pharmaholic.com/beauty/facial-skin-care/treatment/onagrine-extreme-jeunesse-smoothing-radiance-enhancing-cream-serum-30ml-detail.html

 

Firma

Onagrine

Mosha

30+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine Extrême Jeunesse Smoothing & Radiance Enhancing Cream-Serum”

Aqua (Water), Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Biennis Oenothera (Evening Primrose) Oil, C12-13 Alkyl Lactate, Hydrolyzed Myrtus Communis Leaf Extract, Hydrolyzed Lepidum Meyenii Root, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Geraniol, Oenothera Biennis Seed Oil / Palm Oil Esters aminopropanediol, Disodium EDTA, sorbitan isostearate, Limonene, Polysorbate 60, Squalane, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART