- 20%

Onagrine – Extrême Jeunesse Eye Contour

Original price was: 3,400 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Onagrine – Extrême Jeunesse Eye Contour

Onagrine Extrême Jeunesse Eye përbën një përkujdesje të plotë që redukton rrudhat, ënjtjet dhe rrathët e errët të syve. Një formulë e krijuar me me vaj aguliçeje, acid hialuronik, peptide, mërsinë, fier, gjalpë cupuaçu dhe ekstrakt i gështenjës së kalit, i jep zonës së syve një pamje më të lëmuar dhe të qetë.

Tekstura e tij unike me përqendrim të përbërësve aktivë, mbush shpejt dhe zbut linjat më të imëta, duke reduktuar rrathët e zinj dhe duke zvogëluar dukshëm fryrjen poshtë syve.

Produkt i testuar dermatologjikisht. Përmban përbërës 97% me origjinë natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, duke zbutur zonën e konturit të syve.

 

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-extreme-jeunesse-eye-contour-15ml/15777.html

Firma

Onagrine

Mosha

30+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Cocoglycerides, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Cyathea Cumingii Leaf Extract, Hydrolyzed Myrtus Communis Leaf Extract, Alteromonas Ferment Extract, Sodium Hyaluronate, Esculin, Butylene Glycol, Carbomer, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Cinnamic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Limonene, Geraniol, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Extrême Jeunesse Eye Contour”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART