- 20%

Onagrine – Essential Cleansing Foam

1,760 Lekë

(Mousse Nettoyante Essentielle Visage)

Larës për të gjithë llojet e lëkurave

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Essential Cleansing Foam

Shkumë pastruese me përmbajtje antioksidantësh e cila pastron butësisht lëkurën dhe heq make-up. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave. Formula e saj përmban aguliçe dhe një ekstrakt kallamishteje me një aromë delikate.

Kjo shkumë e shkrirë ofron efekt pastrues në mënyrë të menjëhershme falë freskisë dhe aromës epshndjellëse.

88% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Produkt vegan. Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një masë shkume në pëllëmbën e dorës, aplikojeni në fytyrë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të pastër. Shmangni përdorimin e saj në pjesët delikate. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni shkumën tërësisht.

Firma

Onagrine

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Aqua (Water), Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Laureth Sulfate, Parfum (Fragrance), Zinc Gluconate, Oenothera Biennis (Evening primrose) Leaf Cell Extract, Phragmites Communis Extract, Sodium benzoate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Di Acetate, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Essential Cleansing Foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART