- 20%

Onagrine – Cream 20 Precious Oils

5,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – Cream 20 Precious Oils

Kremi trajtues antirrudhë Onagrine 20 Precious Oils përbën një kujdes kundër plakjes dhe është i pasur me 20 vajra të çmuar, 3 bimë të rralla, acid hialuronik, ekstrakt të aguliçes.

Ky krem ​​me shumë funksione, ushqen, zbut, forcon, rikthen qëndrueshmërinë dhe rigjeneron lëkurën. Hidraton atë, rikthen shkëlqimin, e unifikon dhe përsos strukturën e lëkurës.

 

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke marrë pak krem ​​me spatul dhe vendoseni në fytyrë, qafë dhe kraharor. Më pas masazhojeni butësisht nga brenda drejt pjesës së jashtme.

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-cream-20-precious-oils-50ml/46693.html

Firma

Onagrine

Mosha

35+

Forma

Kuti

Sasia

50 ml

Aqua (Water), Glycerin, Lauryl Laurate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Undecane, PEG-75 Stearate, Tridecane, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Punica Granatum Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Oryza Satina (Rice) Bran Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Aleurites Moluccana Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Fruit Oil, Alkanna Tinctoria Root Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Leaf Cell Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Arcostaphylos UVA Ursi Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract, Rhododendron Ferrugineum Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Sodium Hyaluronate, Safflower Palm Oil Aminopropanediol Esters, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Steareth-20, Ceteth-20, Acrylates Copolymer, Sodium Hydroxide, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Potassium Sorbate, Limonene, Citronellol, Coumarin, Sorbic Acid, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Cream 20 Precious Oils”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART