- 20%

Onagrine – CC Creme Extreme Perfection Complexion Perfecting Care

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine – CC Creme Extreme Perfection Complexion Perfecting Care

Onagrine CC Cream Extreme Perfection Complexion me përmbajtje të zambakut të bardhë të ujit dhe polifenoleve është një kujdes i përsosur për lëkurën duke kombinuar të gjitha hapat kyç të një rutine bukurie në një; hidratim (gjatë 12 orëve), korrigjim të rrudhave, bukuri natyrale të lëkurës.

Kombinimi i pigmenteve me origjinë natyrale, ekstrakteve të arganit dhe susamit, lotusit të bardhë dhe elementëve aktivë kundër plakjes përmirësojnë ndjeshëm, në mënyrë sublime lëkurën tuaj.

E kombinuar me një aromë delikate, tekstura e saj e hollë dhe e mëndafshtë sjell një ndjesi mirëqenieje dhe qëndron pa lëvizur aspak gjatë gjithë ditës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në mëngjes në fytyrë të pastruar dhe të thatë,. Përhapeni teksturën nga brenda-jashtë, duke e masazhuar butësisht me majat e gishtave

Vjen në katër nuanca të ndryshme.

 

https://www.cocooncenter.co.uk/onagrine-cc-cream-extreme-perfection-complexion-perfecting-care-40ml/16878.html

Firma

Onagrine

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – CC Creme Extreme Perfection Complexion Perfecting Care”

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, CI 77891 (Titanium Dioxide), Propanediol, Disteardimonium Hectorite, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Cetyl Peg-Ppg-10/1 Dimethicone, Bis-Peg/Ppg-14/14 Dimethicone, CI 77492 (Iron Oxides), Dimethicone, Magnesium Sulfate, Niacinamide, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, CI 77491 (Iron Oxides), Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Disodium Edta, CI 77499 (Iron Oxides), Sodium Lauroyl Lactylate, Caprylhydroxamic Acid, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Xanthan Gum, Dimethiconol, Disodium Stearoyl Glutamate, Serenosa Serrulata Fruit Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Phenoxyethanol, Ceramide NP, Aluminum Hydroxide, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Beta-Sitosterol, Cyclotetrasiloxane, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ceramide Eop.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART