Onagrine – Activ Détox Vitamin-Enriched Serum

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Activ Détox Vitamin-Enriched Serum

Kjo dozë e përditshme vitaminash injektohet në thellësi të lëkurës për ta çliruar atë nga toksinat, për ta mbrojtur nga efektet e dëmshme të ndotjes, lodhjes,  për të parandaluar shfaqjen e rrudhave , linjave të holla dhe për t’i dhënë shkëlqim dhe freski natyrale.

Formula e fuqishme dhe tepër e përqendruar në ekstrakte bimore me vitamina (Aceraol Brazilian i pasur me vitaminë C, vitaminë E, mikroalga të Kuqe nga Oqeani Indian), ofron një veprim detoksifikues, dhe shërben si antioksidant kundër lodhjes.

Activ Détox është gama e parë e produkteve natyrale që rezulton nga lidhja e Aguliçes dhe bimëve të çmuara nga e gjithë bota. Vepron njëkohësisht ndaj të gjithë faktorëve urbanë (ndotja, stresi, lodhja) përgjegjës për shenjat e para të plakjes.

Përmban vitaminat C dhe E, lulen e pemës së pjeshkës, grapefruit rozë dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara se të vendosni kremin.

Info. Shtesë

Firma

Onagrine

Mosha

25+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

15ml, 30ml

Aqua (Water), Glycerin, Alcohol Denat., Propanediol, Glyceryl Stearate Citrate, Parfum (Fragrance), Caprylic/Capric Triglyceride, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, Pentylene Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Chlorphenesin, Maltodextrin, Prunus Persica (Peach) Flower Extract, Tocopherol, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Juice, Sodium Phytate, Citrus Grandis (Grapefruit) Extract, Alcohol, Phenethyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide, Linalool, Benzyl Salicylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Carrageenan, Citronellol, Jania Rubens Extract, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Activ Détox Vitamin-Enriched Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART