- 20%

Onagrine – Activ Détox Vitamin-Enriched Fluid

(1 përshtypje mbi produktin)

4,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Activ Détox Vitamin Enriched Fluid

Ky produkt natyral me përdorim të përditshëm, është një aleat i mbrojtes së lëkurës nga stresi, lodhja dhe ndotja mjedisore. Aplikimi i tij lidh fuqinë ristrukturuese të aguliçes dhe fuqinë e lulëzimit të pjeshkës, duke ofruar një mbrojtje të vërtetë kundër ndotjes urbane, si dhe ofron për lëkurën antioksidantë të fuqishëm dhe detoksifikim përmes grapefruitit rozë.

I pasur me një përmbajtje të vërtetë qelizore aktivësh detarë (si mikroalga të kuqe të Oqeanit Indian) dhe një ekstrakt të acerolës së tokave Bahia në Brazil të pasura me vitaminë C, ky fluid stimulon energjinë e lëkurës, zbeh shenjat e lodhjes, rikthen shkëlqimin dhe parandalon shenjat e para të plakjes me vetëm një aplikim në lëkurë.

Rezultati: Lëkura ngjeshet, tendoset dhe rigjallërohet që nga brendësia dhe gjen shkëlqimin e saj natyral, lodhja zhduket.

Nuk përmban paraben, fenoksietanol, ftalate apo përbërës me origjinë shtazore. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, si një produkt të vetëm ose pas serumit.

Firma

Onagrine

Mosha

25+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Propanediol Dicaprylate, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Pentaerythrityl Distearate, Pentylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Coconut Oil, Parfum (Fragrance), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ethylhexyglycerin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Prunus Persica (Peach) Flower Extract, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Juice, Tocopherol, Maltodextrin, Sodium Phytate, Citrus Grandis (Grapefruit) Extract, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Alcohol, Phenethyl Alcohol, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Salicylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Carrageenan, Citronellol, Janis Rubens Extract, Sodium Benzoate, Citric Acid, Glycine Soja (Soybean) Oi

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Onagrine – Activ Détox Vitamin-Enriched Fluid
 • .

  My favorite

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART