- 20%

Onagrine – Activ Détox Vitamin-Enriched Eye Care

3,440 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Activ Détox Vitamin-Enriched Eye Care 

Produkt kujdesi për sytë me vitamina kundër enjtjes dhe rrathëve të errët, lufton rrudhat dhe lodhjen. Me përmbajtje të Aguliçes, kumbullës së shkretëtirës dhe Grapefruit Rozë, ideal për të gjitha llojet e lëkurave, i jep asaj ndriçim dhe lufton plakjen.

Ky xhel i freskët ofron një frymë energjie rigjallëruese për sytë më të lodhur. Falë sinergjisë së grapefruit rozë dhe Aguliçes, ky trajtim detoksifikon dhe rigjallëron shkëlqimin e konturit të syve. I pasur me ekstraktin e limonit të detit, aktivizon mikroqarkullimin, zvogëlon ënjtjet, rrathët e errët dhe zbut dukshëm linjat dhe rrudhat.

Rezultati: Zbut konturin e syve dhe zbeh shenjat e lodhjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në konturin e syve. Nuk përmban parfum.

Firma

Onagrine

Mosha

25+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water), Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Pentylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethyl Ximenynate, Squalane, Chlorphenesin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Palm Glycerides, Potassium Lauroyl Wheat Amino Acids, Sodium Hydroxide, Capryloyl Glycine, Tocopherol, Polysorbate 60, Sodium Phytate, Sorbitan Isostearate, Citrus Grandis (Grapefruit) Extract, Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tropolone.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Activ Détox Vitamin-Enriched Eye Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART