- 20%

Onagrine – Actif Détox Radiance Booster

Original price was: 4,300 Lekë.Current price is: 3,440 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Onagrine Actif Détox Radiance Booster

Ky serum është një përforcues i vërtetë që rigjallëron, rikthen shkëlqimin dhe i jep gjithë freskinë e munguar lëkurës. Perfeksionon dhe mbron nga ndotja.

Përmban disa elementë aktivë të çmuar si: Xhenxhefil, Chia, Gjembi i detit, Kukui, Pambuk, Onager. Ky trajtim përhap esencën e përmbajtjes së bimëve të çmuara në pjesën më të thellë të epidermës, duke e kthyer këtë ritual një përvojë unike shqisore.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 3 pika serum në pëllëmbën e dorës, më pas aplikojeni ne duke e  masazhuar lehtë pëllëmbën në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Firma

Onagrine

Mosha

25+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

15ml

Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Isostearyl Isostearate, Squalane, Olive Oil Decyl Esters, Parfum (Fragrance), Salvia Hispanica Seed Oil, Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Fruit Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aleurites Moluccana Seed Oil, Squalene, Mauritiia Flexuosa Fruit Oil, Salicylic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Tocopherol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, BHT, Ascorbyl Palmitate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Onagrine – Actif Détox Radiance Booster”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART