Omron – Nebulizer NE-C28P (Aerosol)

9,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Aersol i fuqishëm dhe shumë i efektshëm në shtëpi për përdorim të shpeshtë.

OMRON CompAir™ NE-C28P është i dizenjuar për trajtimin e rrugëve të poshtme respiratore. Efikasiteti i tij për të lehtësuar simptomat e gjendjeve si astma, bronkiti është provuar me studimet klinike.

Është një aerosol me efikasitet të lartë që kombinon një kohë të shkurtër inhalacioni me një shpërndarje efikase të medikamentit falë kompresorit të fuqishëm dhe teknologjisë V.V.T (Virtual Valve Technology).
Me një shkallë të lartë nebulizimi 0.5ml/min, CompAir NE-C28P mund të arrijë një shpërndarje të shpejtë të medikamentit për një kohë më të shkurtër.

Është veçanërisht i përshtatshëm për personat që i duhet medikamenti disa herë gjatë ditës si dhe për fëmijët.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Omron – Nebulizer NE-C28P (Aerosol)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART